Popis
Módne chronografy s čiernym ciferníkom a čiernym kovovým remienkom, ktoré podčiarknu štýl a eleganciu každého muža. Puzdro hodiniek v čiernej farbe ukrýva 3 subciferníky na zobrazenie minút, sekúnd a hodín v 24-hodinovom formáte. Hodinky Daniel Wellington majú presný quartzový (batériový) strojček a odolné minerálne sklíčko.
Podobné produkty
| Hmotnosť | 0.289 kg |
| Cieľová destinácia | Pánske |
| Farba ciferníka | Čierna |
| Farba puzdra | Čierna |
| Farba remienka | Čierna |
| Hydroizolácia | 50 m (5 ATM) |
| Materiál popruhu | Nerezová oceľ |
| Materiál puzdra | Oceľ |
| Nastavenie kameňov | Bez montáže |
| Priemer puzdra | 42 mm |
| Sklo | Minerálne |
| Stroj | Kremeň |
| Štýl | Elegantné / spoločenské |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
.png)
_(6).png?69c7a796)
_(4).png?69c7a523)
_(3).png?69c7a494)
_(7).png?69c7ac8d)