Súprava hodiniek a náramku Anne Klein AK/3083SVST
Kód: CZ_AK/3083SVSTSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Dámske náramkové hodinky. Puzdro hodiniek a náramok sú vyrobené z bezniklového obyčajného kovu v striebornej farbe. Ciferník je perleťovo biely. Hodinky sa predávajú s 3 ďalšími náramkami rovnakého dizajnu. Vodotesnosť 30 M.Dodatočné parametre
| Kategória: | Okrúhle púzdro |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.143 kg |
| EAN: | 086702607990 |
| Cieľová destinácia: | Dámske |
| Farba ciferníka: | Perleťová |
| Farba puzdra: | Silver |
| Farba remienka: | Silver |
| Hydroizolácia: | 30 m (3 ATM) |
| Materiál popruhu: | Zliatina bez obsahu niklu |
| Materiál puzdra: | Zliatina bez obsahu niklu |
| Nastavenie kameňov: | Kryštály |
| Priemer puzdra: | 22 mm x 29 mm |
| Sklo: | Minerálne |
| Stroj: | Kremeň |
| Štýl: | Elegantné / spoločenské |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
.png)
_(6).png?69c7a796)
_(4).png?69c7a523)
_(3).png?69c7a494)
_(7).png?69c7ac8d)