Anne Klein 10/9918RGLP
Kód: CZ_10/9918RGLPSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Dámske náramkové hodinky z obyčajného kovu v ružovej farbe. Ružovo-perleťový ciferník s rímskymi indexmi zdobí staroružový kožený remienok.Dodatočné parametre
| Kategória: | Okrúhle púzdro |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.143 kg |
| EAN: | 86702501700 |
| Cieľová destinácia: | Dámske |
| Farba ciferníka: | Perleťová |
| Farba puzdra: | Ružové zlato |
| Farba remienka: | Ružová |
| Hydroizolácia: | 30 m (3 ATM) |
| Materiál popruhu: | Koža |
| Materiál puzdra: | Kov |
| Nastavenie kameňov: | Bez montáže |
| Priemer puzdra: | 34 mm x 41 mm |
| Sklo: | Minerálne |
| Stroj: | Kremeň |
| Štýl: | Elegantné / spoločenské |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
.png)
_(6).png?69c7a796)
_(4).png?69c7a523)
_(3).png?69c7a494)
_(7).png?69c7ac8d)