Pánske hodinky Daniel Wellington Iconic DW00100642
Kód: CZ_DW00100642Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Módne chronografy s čiernym ciferníkom a čiernym kovovým remienkom, ktoré podčiarknu štýl a eleganciu každého muža. Puzdro hodiniek v čiernej farbe ukrýva 3 subciferníky na zobrazenie minút, sekúnd a hodín v 24-hodinovom formáte. Hodinky Daniel Wellington majú presný quartzový (batériový) strojček a odolné minerálne sklíčko.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske hodinky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.289 kg |
| EAN: | 7315030048216 |
| Cieľová destinácia: | Pánske |
| Farba ciferníka: | Čierna |
| Farba puzdra: | Čierna |
| Farba remienka: | Čierna |
| Hydroizolácia: | 50 m (5 ATM) |
| Materiál popruhu: | Nerezová oceľ |
| Materiál puzdra: | Oceľ |
| Nastavenie kameňov: | Bez montáže |
| Priemer puzdra: | 42 mm |
| Sklo: | Minerálne |
| Stroj: | Kremeň |
| Štýl: | Elegantné / spoločenské |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
.png)
_(6).png?69c7a796)
_(4).png?69c7a523)
_(3).png?69c7a494)
_(7).png?69c7ac8d)