Detské hodinky Ice-Watch Ice Watch fantasia rainbow pink 017890
Kód: CZ_017890Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Detské hodinky Ice Watch s bielym ciferníkom zdobeným dúhou a zlatými arabskými číslicami a zlatými sekundovými ručičkami s ružovým remienkom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské hodinky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.123 kg |
| EAN: | 4895164096503 |
| Cieľová destinácia: | Detské |
| Farba ciferníka: | Biela |
| Farba puzdra: | Zlatá |
| Farba remienka: | Ružová |
| Hydroizolácia: | 100 m (10 ATM) |
| Materiál popruhu: | Silikón |
| Materiál puzdra: | Oceľ |
| Priemer puzdra: | 34 mm |
| Sklo: | Minerálne |
| Stroj: | Kremeň |
| Štýl: | Móda |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
.png)
_(6).png?69c7a796)
_(4).png?69c7a523)
_(3).png?69c7a494)
_(7).png?69c7ac8d)