Detské hodinky Ice-Watch Ice Watch cartoon shark extra 018932
Kód: CZ_018932Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Detské hodinky Ice Watch s bielym ciferníkom zdobeným červenými arabskými číslicami a farebnými ručičkami so sekundovou ručičkou, uložené v modrom puzdre s indexy pre sekundy a modrým remienkom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské hodinky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.123 kg |
| EAN: | 4895173301001 |
| Cieľová destinácia: | Detské |
| Farba ciferníka: | Biela |
| Farba puzdra: | Modrá |
| Farba remienka: | Modrá |
| Hydroizolácia: | 100 m (10 ATM) |
| Materiál popruhu: | Silikón |
| Materiál puzdra: | Oceľ |
| Priemer puzdra: | 28 mm |
| Sklo: | Minerálne |
| Stroj: | Kremeň |
| Štýl: | Móda |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
.png)
_(6).png?69c7a796)
_(4).png?69c7a523)
_(3).png?69c7a494)
_(7).png?69c7ac8d)