• 1 z 2
 

Como Milano dámsky náhrdelník oceľ CMJ2LN0001G

 
Jemný dámsky náhrdelník Como Milano Colibrì s príveskom kolibríka a diamantom v sebe spája ľahkosť a eleganciu. Zlatý odtieň ušľachtilej ocele a nastaviteľná dĺžka 45-48 cm vytvárajú sofistikovaný šperk s hlbším symbolom radosti a slobody.
Dostupnosť Skladom (3 ks)
€48,02
€39,04 bez DPH
   
Kód tovaru CZ_CMJ2LN0001G
Značka Como Milano
Kategória Dámske náhrdelníky a retiazky
 

Dámsky náhrdelník Como Milano Colibrì s príveskom kolibríka v sebe nesie ľahkosť, radosť a ženskú energiu. Kolibrík symbolizuje slobodu, vytrvalosť a schopnosť žiť naplno v prítomnom okamihu. Zlatá farba v kombinácii s jemným diamantom dodáva šperku elegantný a nadčasový charakter.

Model Colibrì oslovuje ženy, ktoré hľadajú šperk s významom, ale chcú zostať verné minimalistickej elegancii. Vďaka nastaviteľnej dĺžke 45-48 cm možno náhrdelník prispôsobiť výstrihu a vrstviť ho s ďalšími retiazkami.

Náhrdelník je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele zlatej farbyčo zaručuje odolnosť a pohodlie pri nosení. Diamant zasadený do motívu kolibríka podčiarkuje jeho sofistikovaný vzhľad. Dizajn Como Milano spája moderný minimalizmus s talianskym zmyslom pre detail.

Objavte viacšperky a hodinky Como Milano

Hmotnosť 0.067 kg
Cieľová destinácia Dámske
Farba (?) zlatá
Materiál Oceľ
Nastavenie kameňov Diamanty
Povrchová úprava Vdova
Typ šperku Náhrdelník
Veľkosť / dĺžka 480

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Bezpečnostná kontrola